Samsung Galaxy S3 için Güncelleme Geldi

2012-06-30 20:11:00
Samsung Galaxy S3 için Güncelleme Geldi |  görsel 1

Samsung Galaxy S3 için bölgelere farklılık gösterecek olan güncellemenin çıktığını buradan duyurmuştuk. Ülkemize OTA yoluyla biraz geç geldi diyebileceğimiz güncelleme, otomatik ışık ayarı başta olmak üzere pek çok ufak sorunu gidermiş olarak gözüküyor.

Samsung Galaxy S3 için hazırladığımız video incelemeye buradan ulaşabilirsiniz

Samsung Galaxy S3 ve One X arasında kalanlar için hazırladığımız videoya da buradan ulaşabilirsiniz.

RAM optimizasyonu yapıldığı görülen güncellemeden sonra kullanılan RAM miktarı da azaldı diyebilirim. Özellikle kullandığımız Galaxy S3‘de tüm widget’lar aktif, eşleştirmeler açık 1 aylık tüm kullanılan telefonda boş RAM 300 MB seviyesine kadar çıktı. Güncelleme öncesinde bu değer biraz daha az oluyordu.

Performans testlerinde ise herhangi bir yükseliş yok. Aksine biraz düşüş gözlemledik. Onu da cihazın 1 aylık doluluklatest edilmesine bağlıyoruz. Fakat herhangi sentetik teste yansıyacak performans artışı bulunmuyor.

İlkolarak karşınıza böyle bir uyarı geliyor ve WiFi’yı açarak güncelleştirmeyi kurmaya başlıyorsunuz.

27.42MB boyutundaki güncellemedosyası, yüklenmeye başlayacak.

I9300XXLF2 sürümüne güncellendi.

Güncelleme sonrası bazen home tuşuna basıldığında simgelerin kaybolması gibi buglar hala duruyor. Ayrıca kamerayı ilk açtığımda kamera başarısız gibi bir hata aldım. RAM optimizasyonu ve otomatik ışıktaki bazı iyileştirmeler hariç pek bir başarım artışı sunmuyor.

ShiftDelete.Net

23
0
0
Yorum Yaz
İnternet Hizmetleri Domain